Toolbox

DIGIWORK TOOLBOX

ERINEVATE PROTSESSIDE DIGITALISEERIMINE KASUTADES JUBA VALMIS KOMPONENTE

Iga ettevõte on unikaalne, aga erinevate ülesannete lahendamiseks kasutatav tehnoloogia on alati sama – jalgratas on juba leiutatud.
Keegi peab lihtsalt keti peale panema.

Keerukana tunduv digitaliseerimisprojekt lihtsaks ja kuluefektiivseks

Ettevõtetel on palju häid e-lahendusi ent uskumatult sageli on need lahendused omavahel liidestamata või mingid protseduurid automatiseerimata. Kõik süsteemid eraldi võttes on väga kasulikud, aga keegi ei ole mõelnud sellele, et äriprotsess tervikuna üle ettevõtte ja osakondade ka automaatselt või digitaalselt toimiks. Tulemuseks on, et infoga opereerimisel kasutatakse endiselt exceli tabeleid, sisestatakse andmeid käsitsi ja vahetatakse andmeid e-kirjadega. See omakorda tähendab hulgaliselt rutiinset tööd, suurendab märkimisväärselt vigade tekkimise riski ning vähendab efektiivsust.

Datafoxil on seniste digitaliseerimise- ja liidestamisprojektide tulemusel olemas tööriistakast, mida kutsume Digiwork Toolbox’iks. See sisaldab hulgaliselt juba n-ö valmis komponente, mida omakorda osakuslikult kombineerides, saab kasutada protsesside automatiseerimiseks ja ühendamiseks. Selliselt lähenedes muutub nii mõnigi keerukana tunduv digitaliseerimisprojekt käegakatsutavaks ja kuluefektiivseks.

Mõned näited olemasolevatest puzzle tükkidest:

Isiku tuvastamine sisselogimisel. Kui lihtsamal juhul piisab n-ö ettevõtte sisesel kasutusel ka tavalisest, kasutajanimi-salasõna kombinatsioonist, siis suurema turvalisuse tagamiseks ja erinevatele kasutajatele juurdepääsu andmiseks (iseteenindus jms) on autentimisvahendite kasutamine oluline.

Nutiseadmetega koodide skaneerimine on tänapäeval tavapärane tegevus. Nii on lihtne sisestada infosüsteemi erinevaid koode või suunata koodi skaneeriv kasutaja mingile kindlale veebilehele infosüsteemis vms.

Sageli on vaja sisestatud andmete põhjal genereerida standardseid dokumente ning neid asjaosalistele edastada.

Kõiki andmebaasi salvestatud andmeid saab vajadusel kasutada raportite koostamiseks.

Sõltuvalt protsessist ja sõnumi sisust, sobib sms info edastamiseks paremini, kui email.

Riigi infosüsteemidega suhtlemisel, võib olla vajalik teatud X-tee päringuteks.

Klassikaliselt alati vajalik andme lisamiseks või väljavõtmiseks

Kiire ülevaade võtmenäitajatest/-mõõdikutest.

Liidestuse moodulid:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Meie Toolbox täieneb pidevalt uute moodulitega, mis kõik on Sinu käsutuses!

Võtke meiega ühendust oma soovidega

Scroll to Top